niedziela, 23 czerwca 2013

zauroczona :)

Witam :)

Dzisiaj chciałam pokazać coś czym jestem od jakiegoś czasu zauroczona, mowa tu o osłonkach do suszenia pędzli. Zawsze suszyłam pędzle zawinięte w ręcznik papierowy, aby nie straciły swojego kształtu a szczególnie pędzle z włosia naturalnego, których u mnie kilka przybyło. Maxineczka jakiś czas temu w filmiku mówiła o osłonkach do suszenia pędzli i oglądając ten filmik byłam mini zachwycona, ale świadomość, że musiałabym je zamawiać z allegro to mi się odechciało (nienawidzę kupować w internecie) i stwierdziłam, iż ręcznik papierowy spisuje się dobrze. Jakiś czas temu śpiesząc się kilka razy z rzędu źle zawinęłam pędzelki i miały ohydny kształt. Tak więc postanowiłam zdobyć osłonki. Z tego co pamiętam to razem z przesyłką kosztowały około 20 złotych, nie wiem dokładnie bo zamawiał to mój narzeczony, jak już pisałam ja nie lubię zakupów przez internet. Tak więc do rzeczy, w opakowaniu, które mam jest 10 osłonek na duże pędzle i 5 na mało - oczywiście nie sprawdziłam dokładnie i myślałam, że będzie na odwrót.

Tak się prezentują:

Osłonki są dość długie, więc te na małe pędzle przecięłam sobie je na pół i w ten sposób mam ich także 10. Genialnie utrzymują pędzle w ich pierwotnym kształcie, żadne włoski nie odstają i lepiej się nimi wtedy pracuję. Po użyciu osłonek powracają one do oryginalnego kształtu i chyba będą nie zniszczalne, już wielokrotnie je używałam i nic się z nimi nie dzieje. Są wykonane z takiej rozciągliwej siateczki, która ładnie otula i ściąga włosie pędzla.

Oto cudowne kształty pędzli po myciu, z którymi miałam zawsze największy problem do ułożenia:


Post dosyć długi ale mam nadzieję, że was zainteresuje;)

Do następnego;)
Pa pa;)

Alicja

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajne osłonki. Ja niestety takich nie mam, ale na pewno za jakiś czas kupię, bo potrzebuję do pędzli ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam właśnie zamiar kupić, bo przybyło mi pędzli z naturalnego włosia i się rozczapierzają strasznie, a z syntetycznymi nigdy nie miałam problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam o takim rozwiązaniu, kurczę. :) Chcę to kupić! :)

  glamdiva.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Już o nich czytałam, super sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza;) Postaram się na wszystkie (w miarę możliwości) odpowiedzieć;)