niedziela, 30 czerwca 2013

Kredki Golden Rose :)

Witam;)

Dzisiaj chciałabym pokazać wam kredki z Golen Rose (Emily, Classics), które ostatnio bez przerwy na moich oczach. W mojej kolekcji kredek mam dwie konturówki do ust, które rzadziej używam oraz pięć genialnych wodoodpornych kredek do oczu. Mój letni makijaż to zazwyczaj krem bb, puder, bronzer, zrobione brwi, kreska kredką i tusz. Od kiedy w moje posiadanie wpadła pierwsza kredka Golden Rose, była to klasyczna czarna kredka i nie byłam z niej za bardzo zadowolona, ponieważ po zrobieniu nią kreski po chwili odbijała mi się pod brwiami i przez jakiś czas po nią nie sięgałam. Powróciłam do niej po zakupie bazy pod cienie z Artdeco i postanowiłam kupić więcej kolorów, bo są genialne. Utrzymują się cały dzień na oku, pod warunkiem, że są nakładane na bazę. Posiadam też dwie konturówki, ale rzadko kiedy używam mocnych kolorów na ustach, one także utrzymują się bardzo długo.

Oto kolory wszystkich moich kredek Golden Rose:
Classics 216, Emily 115, Emily 119, Emily 119, Emily 112, Emily 101, Gloden Rose 232, Emily 215.
Kolor 112 na zdjęciu nie wygląda ciekawie ale ma niepowtarzalny kolor brązowo-fioletowo-niebieski.Wszystkie z tych kredek są standardowe nie wykręcane (do temperowania) i super mięciutkie i na pigmentowane,  wystarczy jedno pociągnięcie i kreska gotowa. A cena ich nie przekracza 7 złotych (w małym sklepiku kosmetycznym, gdzie je kupuje) więc cena jak najbardziej zachęcająca do ich zakupu. 


Tak prezentują się dwa kolory na oczach. 

Bardzo polubiłam się z tymi kredkami i na pewno zakupię więcej kolorów. Z pewnością będą gościć na moich powiekach przez całe lato;)

Do następnego;)
Pa pa;)

Alicja 

5 komentarzy:

  1. Nie miałam pojęcia, że te kredki są takie fajne, odcień 119 mnie urzekł

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Wcale sie nie dziwię, bo mają cudne kolory :)

      Usuń

Bardzo dziękuję za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza;) Postaram się na wszystkie (w miarę możliwości) odpowiedzieć;)