niedziela, 2 czerwca 2013

Niedoceniona paletka;)

Witam wszystkich;)

Dzisiaj przychodzę do was by pokazać wam paletkę, którą dostałam jakiś już czas temu ale używałam z niej tylko różu i rozświetlacza, bo jakoś nie byłam do niej przekonana. A jednak okazało się, że robię wielki błąd nie używając zawartych w niej cieni. Paletka, o której piszę jest to firma PrettyPink i niestety nigdzie w sieci nie znalazłam takiej drugiej a moja przybyła do mnie z Irlandii i nie mam pojęcia czy jest gdziekolwiek obecnie dostępne. A tak się prezentuje:


A oto jak prezentują się poszczególne cienie:
Cieni w tej paletce i wszystkie są perłowe, na zdjęciach poniżej wygląda, że cienie lepiej wyglądają bez bazy niż z bazą i trochę tak jest ale to dlatego, iż są bardzo miękkie i nie trwałe bez bazy, natomiast z bazą są nie do zdarcia przez cały dzień. Używam pod nie bazy z Artdeco. Paletka ta bardziej jest przeznaczona do makijaży dziennych ale można zrobić przeróżne kombinacje. A oto róże i rozświetlacz zawarte w paletce. Są one bardzo na-pigmentowane i trzeba uważać, żeby nie przesadzić.Teraz przedstawię wam makijaż wykonany tą paletką:A teraz jeszcze z czerwonymi ustami :D
Kosmetyki:


Do następnego;)
Pa pa;)

Alicja


6 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza;) Postaram się na wszystkie (w miarę możliwości) odpowiedzieć;)